Přístroj Sothys Micro Dermobooster

Představení přístroje

Přístroj přináší unikátní výhodu – dovoluje spojení mikrodermabraze i mikroneedlingu v rámci jednoho ošetření díky speciálním hlavicím, které nejsou invazivní a nenamáhají pleť u těchto dvou fází jako běžně používané přístroje.

Kombinuje jedinečný kosmeceutický protokol Sothys s nejmodernější přístrojovou technologií, a proto zaručuje vysokou a cílenou účinnost a dlouhodobě viditelný efekt.

 Je skvělou nadstavbou k anti-age intenzivním kúrám Sothys.

Ošetření je vhodné pro:

 • redukci vrásek
 • vyhlazení jemných výrazových linek
 • rozjasnění pleti
 • zesvětlení pigmentových skvrn
 • nakypření pleti

Přístroj garantuje:

 • viditelně mladší pleť bez operativních zásahů
 • účinnost
 • bezpečnost

6 krokové ošetření zahrnuje 3 funkcepokročilé technologie s použitím individuálních sterilních hlavic*:

 1. Nejmodernější forma estetické mikrodermabraze pro odstranění odumřelých buněk z povrchu pokožky. Tento krok kombinuje peeling, hloubkové čištění s použitím produktů Sothys a neinvazivní mechanickou exfoliaci pomocí sterilního nylonového rotačního nadstavce bez nutností sání.
 2. Kontrolované kosmetické mikrojehličkování ve dvou krocích: tato technika spočívá v použití jednorázových nylonových nadstavců (které jsou méně agresivní a kontrolovanější, bez rizika alergie) k vytvoření mikrokanálků, které umožňují proniknout aktivním látkám hlouběji do pleti. Široké mirkojehličkování je určeno pro větší oblasti obličeje, krku a dekoltu, cílené mikrojehličkování směřuje na jednotlivé jemné mimické vrásky a pigmentové skvrny na obličeji.
 3. Modeláž sestává z mechanické masáže s použitím oválného rotačního nadstavce vyrobeného z jemného silikonu se dvěma účinky: povrchová masáž tkání a hloubkové vibrace, které způsobují nedobrovolné stahy svalů podporují mikrocirkulaci, zpevnění pleti a bojují proti povislým konturám.

Po ošetření pokračuje klient péčí o pleť doma s hydratačními ampulemi, které obdrží v rámci ošetření (balení obsahuje 6 ks ampulek). Aplikují se ráno a večer po dobu 3 dnů na zvýšení efektivity ošetření.

Naše doporučení: ⠀

Pro dokonalý a dlouhodobý výsledek a absolutní spokojenost doporučujeme kúru 3 ošetření za sebou (3 ošetření 1 / týden).

Ošetření NENÍ vhodné pro citlivou pokožku a na konci musí být vždy doporučena vysoká úroveň ochrany před sluncem.