ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ

Jemné odstranění make-upu následované peelingem, který připravuje pleť na aplikaci dalších pěstících produktů, masáže a masky.

1h 15min/ 1200 Kč

INTENZIVNÍ PÉČE

Cílená účinnost ve spojení s exkluzivní metodou Digi-Esthétique®. Tato profesionální metoda byla vyvinuta firmou SOTHYS Paris pro zvýšení účinnosti kosmetického ošetření. Je kombinací masáže, tlaku prstů a drenáže. Digi-Esthétique®je skutečnou bránou blahodárnosti. Zvyšuje účinky aplikovaných produktů, navozuje stav dokonalé relaxace, revitalizuje organismus a obnovuje energii.

Hydra 3HA

Řešení na míru s maximální hydratační silou 3násobné kyseliny hyaluronové. Kosmetická kúra posílená exkluzivní Digi-Esthétique® modeláží působí jako jedinečná a intenzivní léčba s výjimečným zdrojem hydratace. Již po prvním ošetření je pleť nasycená a posílená.

1h 45min/ 2200 Kč

Detox Energie™

Intenzivní ošetření pro ochranu pleti proti znečištěnému ovzduší, detoxikaci a dodání energie s výtažkem organického černého bezu, organického sibiřského ženšenu a peptidů. Toto ošetření bylo speciálně vyvinuto k ochraně pleti před nežádoucími účinky stresu ze znečištěného životního prostředí, které urychluje její stárnutí. Ošetření posílené exkluzivní Digi-Esthétique® modeláží. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Pleť je nabitá energií, je projasněná a prozářená.

1h 45min/ 2200 Kč

Omlazující ošetření s ßP3 TRI-KOMPLEXEM™

Cílené ošetření, které bojuje proti vráskám a povoleným rysům. Vysoce sofistikované ošetření posílené Digi-Esthétique® modeláží. Chrání kapitál mládí v každém věku díky účinku šafránu, jerlínu a peptidů. Pro získání viditelně mladší tváře doporučujeme tři ošetření v rozmezí třech týdnů – omlazení pleti o 6 let.

1h 45min/ 2200 Kč

KOSMECEUTICKÁ PÉČE

Micro Dermobooster - ošetření pleti kosmeceutickým přístrojem

Díky propojení přístroje a vysoce účinných produktů, podle přesně daného protokolu ošetření, je zaručen viditelný efekt. Regenerační kosmeceutické ošetření garantuje zlepšení pleti zejména očního okolí, pigmentace, dalších vrásek, jizev po akné, projasňuje a celkově zjemňuje pleť.

1h 30min/ 3400 Kč

Pro ještě výraznější efekt doporučujeme 3 ošetření (zvýhodněná cena 8500 Kč).

SPECIFICKÁ PÉČE

Nadstandardní péče, která poskytuje specifická řešení konkrétních potřeb pleti: obnovující peeling, péče o oční kontury a problematickou pleť.

Peeling Resurfaçant

Inspirovaný odbornými dermatologickými postupy a estetickými expertizami pro celkovou obnovu pleti. Pleť je projasněná, sjednocená a září.      Je čistá, jemná a obnovená. V hodné pro všechny typy pleti kromě citlivé.

1h 15min/ 1450 Kč

1h 15min s vitamínem C/ 1780 Kč

Soin Correcteur

Ošetření problematické pleti s vysoce koncentrovanými aktivními látkami pro zdravou a čistou pleť. Absorbuje nečistoty způsobené zvýšenou tvorbou mazu a zároveň dochází k intenzivní exfoliaci díky kyselině salicylové.

1h 15min/ 1550 Kč

Ošetření se SPA™ termální vodou

Okamžitá úleva pro citlivou pleť za použití vychlazených modelačních porcelánových lžiček. Citlivá pleť získá zpět svůj komfort a jas, je vyvážená. Účinnost SPA termální vody byla objevena, aby viditelně ulehčila život všem, kteří mají citlivou pleť. Přírodní minerální pramenitá voda Marie-Henriette pochází z chráněné oblasti.

1h 15min/ 1550 Kč

Peeling Glysalac

Expresní ošetření, které vylepšuje texturu pleti a okamžitě dodá jas a odhalí zářivější a více sjednocenou pleť.

30min/ 900 Kč

Profesionální kryo ošetření očního okolí

Pomáhá okamžitě zmírnit známky únavy a projevy stárnutí, redukuje vrásky, tmavé kruhy a otoky očního okolí             a přináší okamžité vyhlazení a zpevnění. Výsledky pocítíte již po první aplikaci. Ošetření zahrnuje modeláž                  s modelačními lžícemi z porcelánu z Limoges, které jsou exkluzivním modelačním příslušenstvím Sothys.

45min/ 1020 Kč

Sezonní ošetření – limitovaná edice

Je originální kombinací nejmodernější technologie a rostlinných výtažků s vůněmi, barvami a relaxací. Unikátní koncept chronobiologie pleti, který přesně cílí na specifické potřeby pleti během různých ročních období. Dávka kyslíku s koktejlem minerálů pro podporu obranného systému pleti před obdobím zimy a koktejl vitamínů pro revitalizovanou pleť v létě.

1h 15min/ 1550 Kč

ŘASY A OBOČÍ

Úprava obočí, jeho barvení popř. barvení řas lze pouze jako součást kosmetického ošetření pleti a toto je již zahrnuto v jeho ceně.

DEPILACE

Depilaci, tedy odstranění nežádoucích chloupků, provádíme teplým voskem. Chloupky, po pravidelné depilaci, jsou světlejší, jemnější a pomaleji rostou. Musí mít délku alespoň 0.5 cm a je důležité před depilací nepoužít tělové mléko (chloupky se pak nedají odstranit).

Horní ret 50 Kč

Brada 50 Kč

Tváře 100 Kč

Podpaží 130 Kč

Ruce 200 Kč

Lýtka 250 Kč

Stehna 300 Kč

Třísla 130 – 200 Kč

Záda (muži) 350 – 500 Kč

LÍČENÍ

Večerní make-up 550 Kč

Denní make-up 450 Kč

Denní make-up s poradenstvím 1h/750 Kč

Svatební make-up se zkouškou 1100 Kč